*Üründe yazılacak isim-harf-rakam bilgisini nereye yazacağım?

Yazmasını istediğiniz bilgileri, teslimat sayfasında "Teslimat Notları" kısmına yazabilirsiniz. Eğer bu bölümü göremezseniz, siparişinizi tamamladıktan sonra bize Whatsapp Destek Hattı'mızdan iletebilirsiniz (0532 318 42 23) Bunu yapmasanız bile, herhangi bir not görmediğimiz taktirde, mutlaka sizi telefon ile arayıp sizden bilgileri alıyoruz. Hiçbir endişeniz olmasın.


*Ürün kaliteniz nedir?

Sweatshirtlerimiz %100 pamuk olup 3 iplik yöntemi ile örülmüş, kalın ve tok ürünlerdir. Dokusu son derece yumuşaktır. İçi polarlı yani şardonlu değildir, ağırlık yapmaz. Özellikle piyasada çokça rastlanan, ince ve neredeyse penyeyi andıran, ancak "sweatshirt" adı altında satılan kalitesiz ürünlerden asla değildir. Bu anlamda kumaş kalitemiz konusunda çok iddialıyız.


*Kalıplarınız nasıl?

Beden ölçü tablomuz olsa da, kumaş ve kalıp farklılıklarından ötürü bu çoğu zaman kafa karıştırıcı olabiliyor. Anlaşılabilir bir dil ile ifade etmemiz gerekirse;

Kadın kalıplarımız normaldir. Daha salaş bir görünüm tercih ediyorsanız 1 beden büyük de alabilirsiniz.

Erkek kalıplarımız geniştir. Tam bedeninizde aldığınız taktirde hafif dökümlü duracaktır.

Çocuk kalıplarımız ise oldukça geniştir. Örneğin; ekstra kilolu bir çocuk değilse 1 yaş doğum günü için 6-12 ay öneriyoruz.  Aynı şekilde kilolu bir çocuk değilse 4,5 yaş için 3-4 yaşı tercih edebilirsiniz.


*İstediğim baskıyı yapabiliyor musunuz?

Kişiye özel tasarım hazırlamıyoruz ama kafanızda çok net, spesifik bir model varsa bizlere Whatsapp Destek Hattı'mızdan iletebilirsiniz. (0532 318 42 23)  Bu şekilde değerlendirip yaptığımız modeller olabiliyor.


*Teslimat süreniz nedir?

Teslimat süremiz yaklaşık 1 haftadır. Kargoda yaşanabilecek gecikmeleri de göz önünde tutarak, özel günler için minimum 2 hafta önceden sipariş vermenizi tavsiye ediyoruz. Ancak istemiş olduğunuz model veya bulunduğunuz şehre göre çok daha hızlı teslimat da yapabilmekteyiz. Bununla ilgili bize Whatsapp Destek Hattı'mızdan ulaşabilirsiniz. (0532 318 42 23)


*Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

Aras Kargo ile çalışıyoruz.


*Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

Evet kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır. Ancak kapıda ödemede sadece "nakit ödeme" seçeneğimiz mevcut. Ayrıca bize Whatsapp Destek Hattı'mızdan ulaşarak havale ile de ödeme yapabilirsiniz. 


*Yurt dışına gönderim yapıyor musunuz?

Evet yapıyoruz. Kargo firması olarak UPS, DHL gibi hizmet kalitesine çok güvendiğimiz taşıma şirketlerini tercih ediyoruz. Fiyatları biraz yüksek olsa da, 2-3 gün gibi kısa süre içinde sorunsuz bir şekilde teslimat sağlıyorlar. Detaylı bilgi için bizlere Whatsapp Destek Hattı'mızdan ulaşabilirsiniz. (0532 318 42 23)