İADE ve DEĞİŞİM

 

Moiistanbul.com'da iade işlemleri çok kolay. İade etmek istediğiniz ürünü, 7 gün içinde ARAS Kargo aracılığıyla, hiçbir ücret ödemeden aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

 

Yazar Grup Tekstil San ve Tic AŞ

Siyavuşpaşa Mah. Sultan Selim Sok.

No:13/A Bahçelievler - İstanbul

 

Kişiye özel hazırlanan, İsimli ve Harfli modellerimiz için iade veya değişim yapılamamaktadır. 

 

İNDİRİMDEKİ ürünlerde iade veya değişim yapılamamaktadır.

 

İade etmek istediğiniz ürünleri, kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş özelliği olması koşuluyla, faturanızın "İade Formu" bulunan nüshasını doldurarak, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde, Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

 

İade edilen ürünler için yapılacak ödeme ürün bedeli kadar olup, siparişi oluşturma sırasında ödediğiniz Kargo ve Kapıda Ödeme Bedeli geri ödenmemektedir.

 

Kredi Kartı ile Yapılan Ödemeler

İade bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilecektir. Para iadenizin kredi kartınıza yansıması, bankanıza bağlı olarak 3-5 gün sürebilir.

 

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmekte, ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri dönmesi, taksitli olarak kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

 

Kapıda Yapılan Ödemeler 

Kapıda ödeme işlemlerinin iadesinde, faturanın asıl nüshasında yer alan İade Formu'na banka hesap bilgilerinizi eksiksiz olarak yazmanız gerekmektedir. (Hesap Sahibi ad/soyad ve IBAN) İade tutarı, belirttiğiniz banka hesabına havale/EFT yolu ile yapılacaktır.